Gázolaj árak 603 Ft Benzin árak 600 Ft EUR 389.71 Ft USD 359.07 Ft CHF 397.77 Ft GBP 457.25 Ft

Minőségbiztosítási mérnök 2 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!

Minden hirdetés Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A minőségbiztosítási mérnök álláshirdetésekben olyan minőségirányítási szakembereket keresnek, akik elkötelezettek a termékek és szolgáltatások magas minőségének fenntartása mellett. A minőségbiztosítási mérnökök feladata, hogy felelősséget vállaljanak a minőségellenőrzési folyamatok megtervezéséért, végrehajtásáért és javításáért, hogy az adott vállalat ügyfeleinek elégedettsége, illetve a hatékony termelési folyamat minél inkább biztosítva legyen.
A minőségbiztosítási mérnökök magától értetődő módon részt vesznek a minőségirányítási rendszerek kiépítésében és fenntartásában, a minőségirányítási eljárások kidolgozásában és betartásában. Monitorozzák és elemzik az adatokat, javaslatokat tesznek a folyamatok és termékek minőségének javítására. Emellett konkrét minőségellenőrzési munkát is végeznek, proaktív módon reagálva az egyes minőségi problémákra. Nem utolsósorban felkészítik a szervezetet a rendszeresen zajló auditokra.
A minőségbiztosítási mérnök pozícióban dolgozó szakemberek általában minőségirányítási vagy mérnöki végzettséggel és tapasztalattal rendelkeznek. Képesnek kell lenniük az adatok elemzésére és értelmezésére, az ISO szabványok és minőségirányítási módszerek alapos ismeretére. Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készségek, a részletekben való elmerülés képessége, illetve a precizitás szintén fontosak lehetnek a minőségirányításban működő munkavállalók számára.
Az élelmiszermérnökök számára meghirdetett pozíciókban olyan szakembereket keresnek, akik az élelmiszeripar különböző szintjein és szegmenseiben tevékenyen közreműködnek mind az élelmiszertermékek kifejlesztésében, mint azok gyártási folyamatában. Az élelmiszermérnökök fő feladata az új élelmiszerek megtervezése, kifejlesztése és az élelmiszeripari folyamatok felügyelete, a termékek élelmiszerbiztonsági és minőségi előírásoknak való megfelelőségének biztosítása.
Olvasson tovább
2 éve hirdető
2023. február 16. 09:39 Minőségbiztosítási mérnök Pest, Budaörs
Főbb feladatok: - Hazai és/vagy nemzetközi fenntarthatósági szabványok helyszíni auditja. Az auditok Magyarországon, illetve külföldön...
Országosan
2023. február 16. 09:33 Minőségbiztosítási mérnök Pest, Budaörs
Control Union Hungária Kft. tanúsítási üzletága kollegát keres Tanúsítási projekt munkatárs munkakörbe mezőgazdasági, kertészeti és...
Pest
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Tudod, hogy lehet kiválasztani a tökéletes dinnyét? Eláruljuk!
Te tudod a tökéletes dinnye kiválasztásának titkát? Sok múlik rajta!
Reszkessetek meztelencsigák! Jönnek az indiai futókacsák
Időjárás: Vihar előtti csend
Gyenge vagy mérsékelt lesz a légmozgás.

Minden jog fenntartva.